• Неодамнешно
Топла Мобилен Телефон стојат Премиум Метал Алуминиум Биро Држачот за паметен Телефон Таблети Полначот Стои Носителот

Топла Мобилен Телефон стојат Премиум Метал Алуминиум Биро Држачот за паметен Телефон Таблети Полначот Стои Носителот

DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна

Топла Мобилен Телефон стојат Премиум Метал Алуминиум Биро Држачот за паметен Телефон Таблети Полначот Стои Носителот

Клучни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
полнач:
No
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
Бренд Име:
IniZeal
Има Звучник:
No

Слични производи во категоријата