• Неодамнешно
  • -5 %
4.6 инчен За Sony Xperia Z5 Компактен мини E5803 E5823 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови+лепак+алатки

4.6 инчен За Sony Xperia Z5 Компактен мини E5803 E5823 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови+лепак+алатки

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Црна, Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
SONY
Број На Модел На:
Z5 Компактен мини E5803 E5823

Слични производи во категоријата