• Неодамнешно
  • -5 %
За BQ BQS 5059 Штрајк LCD Дисплеј на Допир Digitizer За BQS 5059 Штрајк Екран LCD Дисплеј Бесплатен Превозот

За BQ BQS 5059 Штрајк LCD Дисплеј на Допир Digitizer За BQS 5059 Штрајк Екран LCD Дисплеј Бесплатен Превозот

DEN 1322.00
DEN 1392.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте ја прими стоката во рок од 30 работни дена по плаќање за Кина пост или други, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката од нашиот агент и одговорите што ПОБРЗО.Ако сте незадоволни со оваа купување,ве Молиме да ни даде шанса да се направи нештата десно пред да ја напушти негативни/неутрален коментар.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.Било какви други прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Можете да изберете Кина пост, e Pack,EMS,DHL,UPS-от и сл база на вашите потреби.Банката може да одбие исплата во рок од 24 часа,па за бизнис безбедност,ние започнуваме да се организира цел по плаќање пристигнува целосно.Спакувани безбедно во меур
Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.Зачувам е прифатена само(Преку Visa, Master Card, Western Union, QIWI и преведување преку банките). Ако тоа не може да се користи откако ќе се примени и тестирани, ве Молиме да не грижете се и контактирајте со нас веднаш,ние ќе ви даде задоволни решение.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашата стока и услуга,ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди, а ние ќе ви ги даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации.Ве молиме слободно контактирајте со нас за вашите прашања.Ве молиме имајте предвид дека продукти купени на одмор се испратени следниот работен ден. Компатибилен со : Сите уреди ќе бидат тестирани пред превозот и 100% работи добро.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Можете да не контактирате во секое време за купување и прашања, ние ќе ми биде драго во вашата услуга.Со Оригинални Digitizer Стакло, Нема Мртви Пиксели, Голем Квалитет во Парк.5 инчен
Цена
Фабрика Цена
Производи, Вклучувајќи
1 x
LCD Дисплеј &Екран на Допир Digitizer Собранието За BQS 5059
1 x
Алатки (8 во 1)
1 x
сандак
1. Купи со доверба!
2.
За BQ BQS 5059 Штрајк LCD Дисплеј на Допир Digitizer За BQS 5059 Штрајк Екран LCD Дисплеј Бесплатен Превозот
1.

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
kdascreen
Број На Модел На:
За BQS 5059 Штрајк
Резолуција На Екранот:
1280x720
боја:
Црна,Бела
Големина На Екранот:
5.5 инчен
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Со Мало Пакет:
Пена Кутија
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Олово Време:
1-3 дена
Функција:
Екран lcd дисплеј За BQS 5059 Штрајк
функција 1:
Екран на допир Панел LCD Дисплеј За BQS 5059
функцијата 2:
Мобилен Телефон екранот За BQS 5059

Слични производи во категоријата