• Неодамнешно
  • -5 %
Оригинални Нови За Леново X3c50 X 3c50 SIM картичка Штекер Носителот Слот Фах Замена За Леново X3 c50 висок квалитет

Оригинални Нови За Леново X3c50 X 3c50 SIM картичка Штекер Носителот Слот Фах Замена За Леново X3 c50 висок квалитет

DEN 420.00
DEN 441.60

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот техничар целосно ќе тест. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
Повратни информации :
1. Ние ќе ви одговори што наскоро. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Одличен за по-продажба на услуги.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Оригинални Нови За Леново X3c50 X 3c50 SIM картичка Штекер Носителот Слот Фах Замена За Леново X3 c50 висок квалитет 1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.

Клучни карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Ivibrate
Број На Модел На:
За Леново X3c50
Компатибилен Бренд:
За Леново X3 c50
Материјал:
За Леново X3 c50
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
SIM картичка Штекер Носителот на Слотот за Фах
Број На Модел На:
За Леново X3 c50
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Материјал:
Метал
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Леново X3c50
За:
SIM картичка Штекер Носителот на Слотот за Фах
Функција:
SIM картичка Штекер Носителот на Слотот за Фах

Слични производи во категоријата