• Неодамнешно
Ymitn Оригинални домување ново сребро волумен + моќ подигање на копчето за Asus zenfone 5 T00F T00J zenfone 6 T00G назад замена на делови

Ymitn Оригинални домување ново сребро волумен + моќ подигање на копчето за Asus zenfone 5 T00F T00J zenfone 6 T00G назад замена

DEN 216.00

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики :
Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Asus zenfone 5 T00 F T00 J zenfone 6 T00 G 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
копчето x 1pc Слики :

Клучни карактеристики

боја:
zenfone 5, zenfone 6
Број На Модел На:
zenfone 5 T00F T00J zenfone 6 T00G
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Ymitn
Материјал:
Пластични
Компатибилен Бренд:
ASUS

Слични производи во категоријата