• Неодамнешно
  • -20 %
50Pack USB Тип C Кабел TIEGEM Тип-C Брзо Полнење USB-C Кабел за Податоци за Samsung Галакси S8 Забелешка 8 Nexus 5X 6P OnePlus 2 USB C

50Pack USB Тип C Кабел TIEGEM Тип-C Брзо Полнење USB-C Кабел за Податоци за Samsung Галакси S8 Забелешка 8 Nexus 5X 6P OnePlus

DEN 3094.00
DEN 3867.84

Количината на стоката
Това е достапна


Голема Моќ USB Тип C Кабел со Голема Брзина на Полнење & Полнење на Високо квалитетни кабли за полнење може да се надополни полнење брзина од над 40%.Супер Speed USB 2.0 до 480 Mbps за пренос на податоци стапка(МАКС),Полнење Тековната До 5 V 2 A(Макс) Стилски Висок Квалитет Најлон Влакна Здрав и Метежот-Слободен дизајн со Висок квалитет најлон влакна јакна обезбедува поголема издржливост и зголемена флексибилност. алуминиум домување, што е повеќе издржливи и посилна од нормалниот кабел.отпорни на топлина, од не ' рѓосувачки челик конектор глави Чекор до Дизајнот, со цел да се вклопи во повеќето случаи. Спецификација за производ Бренд : TIEGEM Боја : Сива боја / Бела / Сино / Топла Розова / Зелена Брзина : 480 Mbps(Макс) на струјата : 5 V 2 A (MAx) Должина : 0.25 м / 1 m Основни : Чист Кислород-free) Бакарна Модел : Цветен серија usb 3.1 Тип-C Кабел Јакна : Еколошко ПВЦ Материјал Легура на Алуминиум + Најлон Packege 1 X Голема брзина на полнење кабел со Мало Перниче
Целосно Компатибилен За Типот C Полнење Кабел За Apple За Новиот Macbook 12 инчи (2016.2015) Тип C Полнење Кабел За Google chrome Book pixel(2015) Тип C Полнење Кабел За LG G5 За Google Nexus 5 X Nexus 6 P Тип C Полнење Кабел За One Plus 2 Oneplus 3 Тип C Полнење Кабел За ZUK Z1 Z2 За MEIZU Про 5 Про 6 За Xiaomi mi 4c 5 Тип C Полнење Кабел За nubia z11 z11 мини z11 Макс За letv 2 Про Тип C Полнење Кабел За huawei P9 За Lumia 950 950 XL Тип C Полнење Кабел За HTC M10 За Samsung Галакси S8 За Тип-C Порта За Сите Микро Usb Тип-C Порта Уреди
Најдобра услуга на клиентите Gurantee : Ако имате некоја причина со кој било производ . ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прв и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо!

Клучни карактеристики

Должина:
1m, 2m, 3m, 0.25m
Бренд Име:
TIEGEM
Тип:
Тип В
Има Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Nokia,Samsung,HTC,Motorola
Карактеристики:
Реверзибилна
Име на производ:
usb-c кабел
Тип:
USB C
функција 1:
USB Конектор за Кабел
функцијата 2:
тип c кабел
Функција 3:
usb тип c кабел
Функцијата 4:
usb тип в
Функцијата 5:
USB Тип-В
Функција 6:
USB-В

Слични производи во категоријата