• Неодамнешно
  • -15 %
Liujiang Аудио Џек flex кабел За Sony јас zr M36H M36i C5502 C5503 светло сензор flex кабелот на Камерата Светло flex кабел

Liujiang Аудио Џек flex кабел За Sony јас zr M36H M36i C5502 C5503 светло сензор flex кабелот на Камерата Светло flex кабел

DEN 102.00
DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За јас zr M36H M36i C5502 C5503
Бренд Име:
Liujiang
Компатибилен Бренд:
За sony
квалитет:
оригиналниот
QC:
Тест еден по еден
боја:
Моќта НА OFF L36h
Понудата:
Шенжен Guangdong Кина

Слични производи во категоријата