• Неодамнешно
  • -9 %
Heyman Flex Кабел за Samsung C3750 C3350 C3530 C3222 C3752 E1050 E1230 E1232 E2222 E2530 E2600/2652 Galaxy S SIM Картичка Конектор

Heyman Flex Кабел за Samsung C3750 C3350 C3530 C3222 C3752 E1050 E1230 E1232 E2222 E2530 E2600/2652 Galaxy S SIM Картичка Конектор

DEN 218.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Heyman Рамен Кабел за Samsung C3750 C3350 C3530 C3222 C3752 E1050 E1230 E1232 E2222 E2530 E2600 E2652 Galaxy S SIM Картичка Конектор Замена на делови бесплатен превозот

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Heyman
Број На Модел На:
C3750
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung

Слични производи во категоријата