• Неодамнешно
  • -8 %
За iPad iPad Мини 6 4 Оригинални Задни Врати на Модулот на Камерата Оригинални Големи И Мали Предната Камера Flex Кабел Замена на Делови

За iPad iPad Мини 6 4 Оригинални Задни Врати на Модулот на Камерата Оригинални Големи И Мали Предната Камера Flex Кабел Замена

DEN 507.00
DEN 551.52

Количината на стоката
Това е достапна

За i Pad i Pad Мини 6 4 Оригинални Задни Врати на Модулот на Камерата Големи И Мали Предната Камера Flex Кабел Замена на Делови
Уживајте 10 % попуст за 2 компјутери

Клучни карактеристики

боја:
Големи, Мали
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
модулот на камерата
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
FLPORIA

Слични производи во категоријата