• Неодамнешно
  • -8 %
За iPad Про 12.9 Инчен Држачи за Полнење USB Док Конектор Порта Flex Кабел Лента Plug Поправка Алатки Дел Flex Кабел 3G Верзија

За iPad Про 12.9 Инчен Држачи за Полнење USB Док Конектор Порта Flex Кабел Лента Plug Поправка Алатки Дел Flex Кабел 3G Верзија

DEN 486.00
DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна

За i Pad Про 12.9 Инчен Држачи за Полнење USB Док Конектор Порта Flex Кабел Лента Plug Поправка Алатки Дел Flex Кабел 3 G Верзија
Уживајте 10 % попуст за 2 компјутери

Клучни карактеристики

боја:
Бела, Црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за iPad Про 12.9 инчен
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
FLPORIA
Модел:
3G Верзија

Слични производи во категоријата