• Неодамнешно
За Леново ЈОГА ТАБЛЕТА 3 YT3-X50F YT3-X50M YT3-X50L YT3-50 USB Одбор Полнење Порта Dock Конектор копче за Јачина на звук Копче Flex Кабел FPC

За Леново ЈОГА ТАБЛЕТА 3 YT3-X50F YT3-X50M YT3-X50L YT3-50 USB Одбор Полнење Порта Dock Конектор копче за Јачина на звук Копче

DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Леново ЈОГА ТАБЛЕТА 3 YT3-X50 F YT3-X50 M YT3-X50 L YT3-50 USB Одбор Полнење Порта Dock Конектор копче за Јачина на звук Копче Flex Кабел FPC
Опис :
100% Тестирани Висок Квалитет!
Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објект
Компатибилен Модел : За Леново ЈОГА ТАБЛЕТА 3 YT3-X50 F YT3-X50 M YT3-X50 L YT3-50
Секој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоа
Ние пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојба
Пакет :
1pcs * За Леново ЈОГА ТАБЛЕТА 3 YT3-X50 F YT3-X50 M YT3-X50 L YT3-50 USB Одбор Полнење Порта Dock Конектор копче за Јачина на звук Копче Flex Кабел FPC
Почитувани Купувачот : 1) При добивањето на вашиот објект,pls проверка за да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. 2) Доколку нешто не е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа нема да се случи како ние двојно проверете секое парче пред пратката. Ако сте среќни со објектот, ве молиме помогнете да ни остави позитивен фидбек, ви благодариме за вашата поддршка. Гаранција : Ако овој објект е неисправен по приемот,Pls чувајте го во оригинална состојба, без било каква штета,го испраќа назад за нова замена. Контакт со НАС на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, па ние се вратам на вас.Ние ќе одговор во рок од 24 часа бизнис време. Повратните информации : 1) Вашата повратна информација е многу важно ,позитивни повратните информации се високо ценети. 2) ве Молиме не двоумете се да ги споделите со нас пред да замине било негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Клучни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
ТАБЛЕТА 3 YT3-X50F YT3-X50M YT3-X50L YT3-50
Бренд Име:
Wearson
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Тип:
ТАБЛЕТА 3 YT3-X50F YT3-X50M YT3-X50L YT3-50 USB Одбор

Слични производи во категоријата