• Неодамнешно
  • -31 %
Gyroscope Топката Зглоб Енергија Топката Метал Forear Рака Мускулите Се Релаксираат Exerciser Strengthener Роторот Салата Рака Exerciser Жиро Топка

Gyroscope Топката Зглоб Енергија Топката Метал Forear Рака Мускулите Се Релаксираат Exerciser Strengthener Роторот Салата Рака

DEN 1101.00
DEN 1595.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. посебни издржливи метална
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. топката школка донесува напредни силиконска гума лизга прстен, таписерии и убава
5. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака : 1. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Gyroscope Топката Зглоб Енергија Топката Метал Forear Рака Мускулите Се Релаксираат Exerciser Strengthener Роторот Салата Рака Exerciser Жиро Топка
Принцип :
Принципот на gyroscope и небеските механика, моќна сила генерирани во ротација од центрифугалните стапка и законот на инерција во главниот движење на раката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. челик окно не е лесно да се пробие
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Втората генерација на автоматско започнете дел од пролет влече надвор од центарот на ротација, на традиционалниот започнете со јаже за да започнете, погоден за почетниците и се потпираат на започнете со јаже игра плеер. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Клучни карактеристики

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Тип:
врвка за околу топка
Број На Модел На:
Врвка за околу топка-0106068
Бренд Име:
Hewolf
Име:
Светол отвор топката енергија топката
боја:
злато,црна,сребрена
Материјал:
Метал
Производот:
категорија костец
забелешка:
Нема LED Светло
Тежина:
450g
моќност:
потешки

Слични производи во категоријата