• Неодамнешно
33cm да 48cm Полиран Коњак со Природен камен Уникатен Нов Дизајн Заверена Балтички Ambar Teething Ѓердан со Јута Вреќа

33cm да 48cm Полиран Коњак со Природен камен Уникатен Нов Дизајн Заверена Балтички Ambar Teething Ѓердан со Јута Вреќа

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Облечен Балтички килибар блиску до кожата, ќе ви помогне да ги смири бебето, без прибегнување кон лекови. Ве молиме да користите претпазливост и надзор на вашето дете при користење на ѓердан!
Не постои гаранција дека вашето бебе ќе заби подобро од следниот со килибар, бидејќи сите бебиња се различни во тоа како тие реагираат на teething!!!
КАКО БАЛТИЧКИ КИЛИБАР СЕ КОРИСТАТ
Балтички килибар ублажување на болка при тоа лежи против кожата во текот на денот. Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, или имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.5-13"
2-3 години - 13-13.5"
4-6 години 14-14.Ние гарантираме вашето 100% задоволство на сите нашите продажни. Направени од заоблени цреша, коњак, мед, лимон килибар и монистра.5"
6-12 месец старо - 12-12.
Како што се загрева со телото s природна температура, Балтички килибар накит изданија исцелување масла кои содржат succinic киселина која се апсорбира во кожата и крвта.
Балтички килибар нема да ги покрие сите можни болка, која е различна од личност до личност!
Ве молиме имајте предвид дека боите можат да се разликуваат од оригиналите во зависност од компјутерски монитори settings!
Производот во фотографија претставува примерок само. Повратни информации е многу ценет. Се верува дека килибар има исцеление и зајакнување својства во емотивен, духовен, ментален и физички спектар.
Состојба : нова
*Големината препораки (ве молиме мерка на вашето дете да се провери точниот големина пред да нарачате) :
3-6 месец старо - 11-11.
Килибар ѓердани се направени за носење, не се за џвакање.
ОНА ШТО Е БЕБЕТО TEETHING ЃЕРДАН
Тоа е традиционален бебе teething лек, природен аналгетик.5"
1-2 години 12.5"
Сопствен стил со природен камен монистра ,
ако имате било уникатен големина, исто така, ја поздрави
ЗА БАЛТИЧКИ КИЛИБАР
Балтички килибар е органска материја, фосилни смола произведени со борови дрва кои растеле во Северна Европа. Ние го цениме секој наш клиент. Ние ги испратите објекти низ целиот свет од страна на Регистрирани Приоритет Воздух Mail. Објектот наменети за момчиња и девојчиња.

Клучни карактеристики

Метална боја:
мед со Аметист, коњак со Аметист
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Бренд Име:
DCEE
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Килибар

Слични производи во категоријата