• Неодамнешно
  • -25 %
WST Брзо Полнење PowerBank 8000mAh Ултра Тенка Надворешна Пренослива Батерија Со Вграден Кабел За IOS Android Caricatore Portatile

WST Брзо Полнење PowerBank 8000mAh Ултра Тенка Надворешна Пренослива Батерија Со Вграден Кабел За IOS Android Caricatore Portatile

DEN 1116.00
DEN 1488.00

Количината на стоката
Това е достапна


Почитувани Русија Клиентите, како и за ние САМО ја отвори oversea локација во Русија,Само 3-15days може да се добие вашиот парцела! Моделот DP520 има Бела、Црна 、Зелена Боја во парк, друга contry има целосна боја на нашата листа се покаже!
WST DP612 8000m Ah Ultrathin Вграден-на Полнење Кабел Шарени Power Bank

Клучни карактеристики

Тип:
Итни / Преносни
Излезен Интерфејс:
Apple Интерфејс/Micro USB
Капацитетот на батеријата(mAh):
7001-9000mAh
Квалитетот сертификација:
RoHS,MSDS,CE,FCC
Излез:
5V/2.1 A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Еден начин за Брзо Полнење
Поддржува Соларна Енергија:
No
Тип На Батерија:
Li-Полимер Батерија
Влезен Интерфејс:
USB
Е LED Светилка Осветлување:
No
Бренд Име:
wst
Тежина:
174g
Големина:
140*72.5*12.5mm
WST Модел:
DP612
Капацитет:
8000MAH
Тип На Батерија:
Li-Полимер Батерија
Гаранција:
12 месеци
боја:
Кафена,Портокалова,Зелена,Бела,Златна,Црна
Големина:
L140*W72.5*H12.5mm
Напон:
Input
Тежина:
174g
Надвор-интерфејс:
Apple Интерфејс/Micro USB
Функција:
Utra-тенка Кожа Текстура Дизајн

Слични производи во категоријата