• Неодамнешно
220V 40W DIY Pyrography Алатка Занает Woodburning Лемење Пенкало Дрво за Горење Пенкало Електрични Лемење Железо Алатка Сет со 5 Млазници

220V 40W DIY Pyrography Алатка Занает Woodburning Лемење Пенкало Дрво за Горење Пенкало Електрични Лемење Железо Алатка Сет со

DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна


220 V Европскиот стандард одбор 7 групи на алатки pyrography pyrograph pyrographic марк 40 W врежан со железо
Европскиот стандард круг interpolation
Нето тежина 170 g

Клучни карактеристики

Примена:
Електрични Алатка Во Собата,Дрво Алатка За Работа
Тип:
Електрични Ножици
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Slite
Број на Парчиња:
3

Слични производи во категоријата