• Неодамнешно
  • -6 %
Wozniak Отстрани Екран Морон Поправка Расклопување Отвори LCD Екран Сплит алатка Клешти Crowbar за iphone 7

Wozniak Отстрани Екран Морон Поправка Расклопување Отвори LCD Екран Сплит алатка Клешти Crowbar за iphone 7

DEN 536.00
DEN 570.24

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Пакет:
Случај
Број На Модел На:
екранот ја отворите алатката
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
wozniak
Тип:
Клешти
Примена:
Расклопување Алатки
Број на Парчиња:
како се покаже

Слични производи во категоријата