• Неодамнешно
  • -5 %
1suit K1001 DIY Собрани Пренос Генерира Електрична енергија Модел Физички Експеримент Бесплатен Превозот Русија

1suit K1001 DIY Собрани Пренос Генерира Електрична енергија Модел Физички Експеримент Бесплатен Превозот Русија

DEN 201.00
DEN 211.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.И корисни коментари за други клиенти.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.

Клучни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K1001
Бренд Име:
Pixiuonline

Слични производи во категоријата