• Неодамнешно
  • -0 %
Полирач Моќ Алатка Додатоци 2.35 mm месо тело Emery Мелење Главата Електрични Помине Мелење Машина Делови Метални Скулптури Игла

Полирач Моќ Алатка Додатоци 2.35 mm месо тело Emery Мелење Главата Електрични Помине Мелење Машина Делови Метални Скулптури Игла

DEN 335.00
DEN 335.04

Количината на стоката
Това е достапна


Кинеската Нова Година Празник Известување ! ! ! ! ! ! Почитувани Купувачи, Ние ќе го запре превозот од 24-ти јануари, 2018 до 5 Март, 2018. Ве молиме не ставајте цел, ако се има предвид одложување на превозот.
Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Ви благодариме!
20-40cm Универзална Флексибилни Вратило Dremel Алатки Dremel Флексибилни Вратило Батерија Вежба Продолжување Род Метал Црево Поврзување на Окно
Мулти-функционална
едно парче Флексибилни Вратило во пакување, ве молиме изберете големина што ви треба!
За Превозот Економија пост времето за испорака е обично 7-60 дена, Наскоро откако ќе се испрати пакет, ние исплата на следење на број, и ќе влезат на Ali Express да покаже дека вашата нарачка е despatched. Вашата исплата е безбедно со Ali Express, како што се одржа во Зачувам сметка додека цел е доставен до вас. Ако не добие пакет во рамките на очекувано време на испорака, ве молиме да не известите, така што ќе може да се провери со поштенските услуги.Вистински мерења на облека може да се разликуваат од 1cm до 3cm поради различни количина на ткаенина се водат кога мерење. Откако пакетот ќе биде прифатен од страна на вашиот земји поштенска услуга, детали, исто така, ќе бидат прикажани на вашата земји локални поштенски следење на веб-сајтот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.

Клучни карактеристики

боја:
200mm должина, 300мм должина, 400mm должина
Број На Модел На:
Електрични Мелење Додатоци
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FGHGF

Слични производи во категоријата