• Неодамнешно
  • -5 %
FitSain--2 парчиња Центар дупка 10мм бела корунд тркала носат тркала 74x20x10mm полиран 120 мрежа

FitSain--2 парчиња Центар дупка 10мм бела корунд тркала носат тркала 74x20x10mm полиран 120 мрежа

DEN 866.00
DEN 912.00

Количината на стоката
Това е достапна


шематски цртање :
За декларираната вредност, Ние обично изјавуваат ниска вредност за да се избегне тарифи
За повеќе возбудлива содржина ве молиме да одат до продавница насловна страница видите

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FitSain
DIY Материјали:
Металугрија

Слични производи во категоријата