• Неодамнешно
10pcs Т-Приклучок Женски Конектори Деканите Стил За РК LiPo Батеријата ESC Хеликоптер

10pcs Т-Приклучок Женски Конектори Деканите Стил За РК LiPo Батеријата ESC Хеликоптер

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна


Опис
Ова Т plug конектори низок отпор и носат-отпор ,100% сосема нов.
Тоа имаат доволно простор за алигатор клипови за да ги собере, па можете да клип на полначот ако ви се закачи овие да РК авион батеријата.
Боја : покаже како слика.
Карактеристики
ЗА : социјална повелба LIPO Батеријата Мотор
Обезбедува безбедна конекција за батеријата и моторни врски
Ја елиминира можноста од погрешно поларитетот врски
Пакетот вклучува :
10 x Деканите Plug Женски приклучок

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
q32423

Слични производи во категоријата