• Неодамнешно
  • -16 %
BBEN MN11 Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Intel Z8350 Quad Core 2GB 4GB RAM USB3.0 USB2.0 WiFi BT Fanless КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Smart TV Кутија

BBEN MN11 Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Intel Z8350 Quad Core 2GB 4GB RAM USB3.0 USB2.0 WiFi BT Fanless КОМПЈУТЕР Мини Компјутер

DEN 4273.00
DEN 5087.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Повратни Информации
Дали контактирате со нас на прво ако постои некое прашање или проблем, ние ќе ви послужи најдобри. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди преглед. Ако не добиете пакет по нормален пат, ве молиме контактирајте со нас љубезно, ние ќе се потрудиме да ви помогне. Сите нашите производи се со 12 месеци гаранција по породувањето. Англиски јазик е се инсталира по стандард.
Претходно инсталиран windows 10 работи многу добро. Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани и тие ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена кога цел да се плаќа.0 Wi Fi BT КОМПЈУТЕР Мини Fanless Мини Компјутер
Спецификации :
Модел : MN11
-ПРОЦЕСОР : Intel Цреша Трага-Х5 Quad Core Z8350
-Фреквенција : 1.0*2, Читач на картичка*1 ,DC во*1, RJ45 Портата*1, слушалки комбо слот(3,5 мм)*1, display port*1
-Материјал/Боја : Пијано Боја/Црна
Производ Големина : 120*120*25mm
Опции :
-Ве молиме кажете ни ако сакате другите јазик . Нормално ние брод пакет од страна на Али Стандард на Превозот. Вашиот satisfiction е нашиот прв приоритет
. Тоа обично трае околу 20-60days за испорака. Ако не сте задоволни со објектот или има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето љубезно прво. Ви благодариме за соработката. Сите предмети се проверуваат многу строго од страна на нашите КК тим. Кога производ бара гаранција, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со прашањето за вас.
-Понекогаш тоа доаѓа со "BBEN" логото, понекогаш не. Купувачи се одговорни за плаќање на данок се вклучени, како што се увоз на добивка, Ддв, итн. НАС Верзија, ЕУ Верзија, Британската Верзија, Австралија Верзија.0
-Клуч : ON&OFF
-Моќ : Текст:100~240 V, излез:12 V2 A
-I/O Интерфејс : USB3.
П : Што е претходно инсталиран windows систем ?
И двете Претходно Инсталирани Win10 и Активирани Win10 се официјалната верзија.
За Гаранција
1. Ви благодариме.
-Ве молиме, означете каков полнач што треба.
За превозот
1. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни и назад. Антропогени причини како дефекти не се гарантирани,
4.

Клучни карактеристики

боја:
Црна Ram2G Rom32G, Црна Ram4G Rom64G
Пакет:
Претходно инсталирани Win10, Активира Win10
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Тип:
Pocket PC
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Процесор Главниот Фреквенција:
1.44 GHz~1.92 GHz
Процесор Бренд:
Intel
Број На Модел На:
BBEN MN11
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Употреба:
Мултимедијални
Процесор Модел:
Intel Цреша Трага Х5-Z8350 Quad Core
Бренд Име:
Bben
OS:
windows 10
графика:
Intel HD Graphics Генерација 8
RAM меморија:
2G/4G
ROM:
32G/64G
WiFi/BT:
Вграден-во 802.11 b/g/n/ac 2.4 G/5G, BT V4.0
Големина/Тежина:
120x120x25mm, 58g
Материјал/Боја:
Пијано боја/црна

Слични производи во категоријата