• Неодамнешно
  • -5 %
1X Dustproof Стакло Стерео Микроскоп Цел Заштитна Стакло Микроскоп Делови и Прибор Око штит

1X Dustproof Стакло Стерео Микроскоп Цел Заштитна Стакло Микроскоп Делови и Прибор Око штит

DEN 592.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Детали за производот :
Име на производ : Микроскоп цел Заштитна Стакло
Материјал : Метал + Стакло
Спецификација за производ : M48 X0.75мм;M52 X0.75mm
Производ Функција : Dustproof ,Мрсна нечистотија доказ
Opration Метод : Директно зезнав на објектот леќа

Клучни карактеристики

Зголемување:
1X
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Карактеристики:
Преносни

Слични производи во категоријата