• Неодамнешно
100X 400X 1200X Дизајн Микроскоп Осветлени Monocular Биолошки Микроскоп За Децата Образование Играчка Алатка

100X 400X 1200X Дизајн Микроскоп Осветлени Monocular Биолошки Микроскоп За Децата Образование Играчка Алатка

DEN 466.08

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2. Негувањето на вашите деца е способност да се набљудуваат и да се започне патувањето на истражување на прекрасен микроскоп.
3. Зголемување : 1200 X
4. Објект е идеален за секое дете подароци.
5. Добро образование играчка и направена за деца кои имаат интерес во експериментот.
6. Материјал : Пластика
Пакет Се Вклучени :
1 x Микроскоп (со мало кутија)
4 x Примероци од стакло
1 x Пластични примерок контејнер
2 x Колекција шише
1 x Форцепс
1 x Празно етикетата

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Inpelanyu
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Пластични
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Број На Модел На:
K0670

Слични производи во категоријата