• Неодамнешно
Брзо пристигнување ETCR2000B+ Менгеме На Дигитални Земјата Тестер на Отпорност /метар 0.01-1200 OHMS

Брзо пристигнување ETCR2000B+ Менгеме На Дигитални Земјата Тестер на Отпорност /метар 0.01-1200 OHMS

DEN 14011.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ETCR2000B+
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Мерење На Отпор Опсег:
0.01-1200 OHMS

Слични производи во категоријата