• Неодамнешно
  • -20 %
24pcs/многу Новина трева дизајн лепливи белешки за Садење на кодови влошки Канцелариски материјал Училиште канцелариски мемо објавите резерви (tt-2923)

24pcs/многу Новина трева дизајн лепливи белешки за Садење на кодови влошки Канцелариски материјал Училиште канцелариски мемо

DEN 680.00
DEN 849.60

Количината на стоката
Това е достапна


Нови пристигнување
Kawaii производи ажурирање на секојдневните..
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет. Kawaii кодови.
Спецификации :
Производ Големина : 82mmx123mm
секој пакет вклучува 3*30 листови хартија.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Клучни карактеристики

боја:
Случаен и се меша
Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
GANSSIA
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Број На Модел На:
tt-2923

Слични производи во категоријата