• Неодамнешно
  • -0 %
1pc 10мм SHK серија high speed челик CNC broach дупка алатки понесе дупка битови ХСС чекор вежба во салата вежба машини за вежби

1pc 10мм SHK серија high speed челик CNC broach дупка алатки понесе дупка битови ХСС чекор вежба во салата вежба машини за вежби

DEN 230.00
DEN 230.40

Количината на стоката
Това е достапна


1pc 10 mm SHK серија high speed челик ХСС стрмни вежба / салата вежба машини за вежби CNC broach дупка алатки понесе дупка битови
Материјал : High speed челик
Погоден материјал : Цврсто дрво, средни плоча , честички одбор, компактен панел, иверица и др.
Погоден машина : Банда Вежба, Клупа Вежба, Прирачник Вежба.
Предност : Висока отпорност на абење
Висока отпорност на топлина
Висока издржливост
Ако сакате други големина, ве молиме оставете порака за нас во вашата нарачка.
(како што се : сакам 52932 компјутери, 5305 3 еез)

Клучни карактеристики

Димензии:
5289, 5290, 5291, 5292, 5293, 5294, 5295, 5313, 5297, 5298, 5299, 5300, 5301, 5302, други големина кажи ми
Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
CNC Рутер Битови
Дијаметар:
10мм
Вкупна Должина:
50
степен:
R0.1
Обложување:
НЕ

Слични производи во категоријата