• Неодамнешно
1PC 3.175 mm SHK Серија Haft Директно Рутер Битови CNC Машина Еден Flute Сечење Алатки Гравирање Малку Работат на ПВЦ/Дрво Машина

1PC 3.175 mm SHK Серија Haft Директно Рутер Битови CNC Машина Еден Flute Сечење Алатки Гравирање Малку Работат на ПВЦ/Дрво Машина

DEN 201.60

Количината на стоката
Това е достапна


1 PC 3.175 mm SHK Серија Haft Директно Рутер Битови CNC Машина Еден Flute Сечење Алатки Гравирање Малку Работат на ПВЦ/Дрво Машина
100% Сосема нов , не се користи
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберации
- Ова гравирање битови еден flute е совршена замена за вашиот CNC машини
Обезбедува прецизна, лесна за сечење искуство
Не-стап ножеви, пушите, невкусна, неми, огледало мелење процесот на дизајн
Ако сакате други големини, ве молиме оставете порака за нас, како : A0 ZX3.2.006-3 компјутери, A0 ZX6175 компјутери.

Клучни карактеристики

Димензии:
AOZX30803, AOZX31003, AOZX31205, AOZX31506, AOZX32006, AOZX32008, AOZX32508, AOZX32510, AOZX33108, AOZX33110, AOZX33112, AOZX615, AOZX617, AOZX620, AOZX622, A0ZX412, A0ZX417, A0ZX422
Број На Модел На:
CNC
Вкупна Должина:
38
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Дијаметар:
3.175
степен:
R0.1
Обложување:
НЕ

Слични производи во категоријата