• Неодамнешно
BAP400R C32-32-150-3T, Попуст Лице Мелница Рамо Машина За Мелење Машина Здодевни Бар,машина,со една фабрика во Штекер

BAP400R C32-32-150-3T, Попуст Лице Мелница Рамо Машина За Мелење Машина Здодевни Бар,машина,со една фабрика во Штекер

DEN 1127.52

Количината на стоката
Това е достапна

Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни надвор и дома. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
BAP400R C32-32-150-3T
Дијаметар:
32-милиметри
Тип:
Лицето Мелница
Вкупна Должина:
150mm
Материјал:
High Speed Челик
Бренд Име:
OYYU
Обложување:
Бела
Сечење На Крајот Кол:
32-милиметри
Месо Тело Кол:
32-милиметри
Вкупна Должина:
150mm
Заби:
3 flute
Вметнување:
APMT1604
боја:
Елегантен Сребро.
Пакет:
1pcs/Пластична кутија со ПОГОДЕН КЛУЧ

Слични производи во категоријата