• Неодамнешно
  • -28 %
HUHAO 1pc 1/4 1/2 месо тело TCT Директно Рутер Делови Машини за Резба 2 Flute Дрво Гравирање Мелење Машина Карбид CNC Битови

HUHAO 1pc 1/4 1/2 месо тело TCT Директно Рутер Делови Машини за Резба 2 Flute Дрво Гравирање Мелење Машина Карбид CNC Битови

DEN 163.00
DEN 226.56

Количината на стоката
Това е достапна


Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор. Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
а.
П : Ако не сакам објектот, јас може да ги врати?
A : За стоката може да demaged кога се долго време на испорака, ние не прифаќаме врати стоката, освен ако ние sentthe ред стоката или има квалитет проблем со производите.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1.
П : Како можам да се направи голем ред со малку пониска цена?
О : Ако ви треба голема цел , може да се направи неплатени цел. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Објектот се користат само за индустриски сечење не се опасни член.7 мм)
Вкупна должина : 48-81mm
Бренд Име : HUHAO
Материјал : Волфрам челик
Примена :
гравирање и сечење на парична казна, Акрилик, ПВЦ, Најлон, Смола, Дрво, Иверица,
Безбедносни инструкции :
1. За некои далечни земји, тоа може да е потребна 7-30days. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Опис на производот
Спецификација :
Месо тело со дијаметар : 1/4" (6. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.net
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни?
A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји. Aliexpress Премиум Превозот, времето за Испорака е околу 7-20days. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Потоа кажете ни и ние може да напише пониска цена на фактурата.(Со Следење На Информации)
г.

Клучни карактеристики

Димензии:
5269, 5270, 5271, 5272, 5273, 5274, 5275, 5276, 5277, 5278, 5279, 5280, 5281, 5282, 5283, 5284, 5285, 5286, 5287, 5288, 5318, 5319, 5320, 5321, 5322, 5323, 5324, 5325, 5326, 5568, 5569, 5570, 5571, 5572, 5573, 5575, 5576
Вкупна Должина:
-
Дијаметар:
1/2 , 1/4 инчи
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
TCT Директно Машина
Обложување:
Никој

Слични производи во категоријата