• Неодамнешно
  • -28 %
HUHAO 1pc 6mm месо тело Волфрам Челик Машина Метал Мелење Резба Ротари Датотека Цилиндрични Рутер Малку За Метал Полирање W Тип

HUHAO 1pc 6mm месо тело Волфрам Челик Машина Метал Мелење Резба Ротари Датотека Цилиндрични Рутер Малку За Метал Полирање W Тип

DEN 196.00
DEN 272.16

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Сечење на работ дијаметар:
4400, 4401, 4402, 4403, 4404, 4405, 4406, 4407, 4408, 4409, 4410, 4411
Број На Модел На:
Карбид Ротари мелење endmill
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Дијаметар:
6-16mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
HUHAO
Обложување:
Никој

Слични производи во категоријата