• Неодамнешно
  • -31 %
година Временски ограничени Нови Крајот Мелница Карбид Ferramentas Став Дрво Директно ARDEN Рутер Бит - 1/4 *3/32 месо тело Arden A0101014

година Временски ограничени Нови Крајот Мелница Карбид Ferramentas Став Дрво Директно ARDEN Рутер Бит - 1/4 *3/32 месо тело

DEN 315.00
DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојбата 2016 година Временски ограничени Нови Крајот Мелница Карбид Ferramentas Став Дрво Директно ARDEN Рутер Бит - 1/4" *3/32 месо тело Arden A0101014 Треба други големина,ми даде Код вака A0101298

Клучни карактеристики

Димензии:
A0101014, A0101034, A0101054, A0101074, A0101094, A0101114, A0101134, A0101258, A0101278, A0101298
Вкупна Должина:
50mm
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Дијаметар:
12.7 mm
Број На Модел На:
A0101
степен:
R0.1
Обложување:
no

Слични производи во категоријата