• Неодамнешно
  • -13 %
5pcs Висока Прецизност Гравирање малку collet месо тело CNC рутер алатка Адаптер 6mm да 4mm Сосема нов

5pcs Висока Прецизност Гравирање малку collet месо тело CNC рутер алатка Адаптер 6mm да 4mm Сосема нов

DEN 334.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна

5pcs/многу CNC Рутер Алатка месо тело Адаптер Адаптер CNC Рутер Collet 6mm да 4mm Ставка Опис : За CNC Рутер составена од : висок квалитет на волфрам челик. Дијаметар(Надвор) : 6mm Дијаметар (Внатрешно) : 4mm OVL : 23mm Цена за 5pcs 6mm до 4 mm CNC Рутер Малку Адаптер Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Клучни карактеристики

Дијаметар:
4mm
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
23mm
Број На Модел На:
6mm Да 4mm
Бренд Име:
CNCCheap
Тип:
адаптер
Обложување:
Никој
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Кол. (Надворешно):
6mm
Кол. (Внатрешно):
4mm
Обложување:
No
Примена:
Се користи за CNC Рутер
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
5pcs
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи во категоријата