• Неодамнешно
  • -0 %
1pc 6mm SHK изработка на мувла CNC битови за дрво корен резба CNC машини круг 3 гравирање нож

1pc 6mm SHK изработка на мувла CNC битови за дрво корен резба CNC машини круг 3 гравирање нож

DEN 182.00
DEN 182.40

Количината на стоката
Това е достапна


1pc 6mm SHK изработка на мувла CNC битови за дрво корен резба CNC машини круг 3 гравирање нож
Главно се користи за резби во дрво, корен резба или правење на мувла на чај фах / чај маса.
Ако ви треба други големина Pls ми даде порака
Ако сакате други големини ве молиме оставете порака за да ти нас.
(како што јас сакам 50522 компјутери, 50553 парчиња.)

Клучни карактеристики

Димензии:
5055, 5054, 5053, 5052, 5051, 5050, 5049, 5096, 5095, 5094, 5093, 5092, 5091, 5090, други големина
Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
CNC Рутер Битови
Дијаметар:
6mm
Вкупна Должина:
50
степен:
R0.1
Обложување:
НЕ

Слични производи во категоријата