• Неодамнешно
1pc 4 & 6mm SHK серија Двојно флејта CNC Рутер Нож Тркалаат мелење машина Cabide Спирала Алатки за МДФ, Пластични Цврсти, Дрво

1pc 4 & 6mm SHK серија Двојно флејта CNC Рутер Нож Тркалаат мелење машина Cabide Спирала Алатки за МДФ, Пластични Цврсти, Дрво

DEN 345.60

Количината на стоката
Това е достапна


1pc 4 & 6mm SHK серија Двојно флејта CNC Рутер Нож Тркалаат мелење машина Cabide Спирала Алатки за МДФ, Пластични Цврсти, Дрво
Многу остра
Висока отпорност на абење
Тешко да се breack
Висока издржливост
Примена : Акрилик Стакло, Пластика, Цврсто Дрво, МДФ, Бричење Одбор на ект,
Предност : Мазна површина сечење
Без нож лузни
Без стопена тумор
Без бездна
Крива сегмент без искршена линија трага
Ако сакате други големини, ве молиме оставете порака за нас.( како A2 L3.3.122 компјутери, A2 L3.15073 компјутери")

Клучни карактеристики

Димензии:
A2LX412, A2LX415, A2LX417, A2LX422, A2LX425, A2LX428, A2LX617, A2LX622, A2LX625, A2LX628, A2LX632
Вкупна Должина:
50
Материјал:
Карбид
Дијаметар:
4-6mm
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
CNC Рутер Битови
Бренд Име:
HUHAO
Обложување:
НЕ

Слични производи во категоријата