• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Вистински Нов Продажба Скелет Механички Човек Види Црно Бела Челик Watchband Јапонија Автоматско Движење Водоотпорен Ман Часовници

2018 Вистински Нов Продажба Скелет Механички Човек Види Црно Бела Челик Watchband Јапонија Автоматско Движење Водоотпорен Ман

DEN 8736.00
DEN 12480.00

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
MIGE
Број На Модел На:
SH1287GHB
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
бизнис
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Случај Дебелина:
13mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата