• Неодамнешно
  • -49 %
Карневалот T25 Tritium Прозрачна Mens Механички Часовници Двојно Календар Врвот Бренд На Луксузни Целосна Челик Автоматски Се Види Мажите Relogio

Карневалот T25 Tritium Прозрачна Mens Механички Часовници Двојно Календар Врвот Бренд На Луксузни Целосна Челик Автоматски Се

DEN 4561.00
DEN 8943.84

Количината на стоката
Това е достапна

4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
6.
-Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
-Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понудат добра цена.
-Ние ќе го одбележи парцела како подарок и прогласи ниска вредност.
-Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка.
-Ако стоката скршени поради квалитетот, ние ќе испрати сте нов види за слободни.
-Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга.9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.
-Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви обезбеди задоволни решение.
Земја
Време на испорака
Работни дена(не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни дена+ сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5. Ако ви треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас за екстра $5 и да го купите одделно.
-Исто така, можете да одат на нашата продавница да се најде на сините картони.
-Ние ќе им понуди попуст од 5% за повеќе од 2 ПАРЧИЊА рачни часовници.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
5. Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил
Обично трае околу 30~90 дена.
-Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 72 часа по уплатата примена.1%
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.
-Ако најдете SNAD (Значително не како што е опишано), можете да изберете врати стоката и ние ќе плати се врати превозот. ) (Големина се мери со рака,може да се 1cm-3cm грешка,за повикување само.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.Опис на производот Бренд : Карневал Карактеристики : Отпорни на Вода, Шок Отпорни, Плива,Светлечки Часовници категории : Мажите се Види стил : Механички Види Види должина : околу 210mm Dail дијаметар : за 39mm Бенд ширина : за 20mm Dail дебелина : за 13mm Пакет : Мулти-јазик user ' s Manual, гаранција карта и Оригиналната продукција Забелешка : (Нашиот види не вклучува оригинален подарок кутија.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки,Назад Светлина,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Нуркачот,Светлечки Раце,Авто Денот,Недела Екранот,Пливаат
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бренд Име:
Карневал
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Дебелина:
13mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
39mm
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Број На Модел На:
8802
uhren мажи:
мажите се види/mens часовници/watch мажи
Relojes Hombre 2017:
reloj hombre/montre/orologio uomo
Механички Часовници:
автоматско watch/мажи часовници 2018 луксузен бренд
Tritium Види:
часовникот мажи/механички watch/tritium часовници за мажи
Relogio Masculino:
адвокатско часовници врвот бренд на луксузни/tritium види автоматски
saat erkekler:
relogios masculino/relojes hombre/sport види
montre homme:
мажите часовници/montre homme marque de luxe
Relogios:
saat/erkek saat/saat erkekler/kol saati/horloges
Воена Види:
рачен часовник mens/sport часовници за мажи
Horloges Mannen:
erkek kol saati/relogio masculino де luxo

Слични производи во категоријата