• Неодамнешно
  • -50 %
Карневалот Tourbillon Автоматски се Види Мажите Бизнис Нерѓосувачки Челик Mens Механички Часовници Sapphire Кристал Часовник horloges mannen

Карневалот Tourbillon Автоматски се Види Мажите Бизнис Нерѓосувачки Челик Mens Механички Часовници Sapphire Кристал Часовник

DEN 3772.00
DEN 7543.68

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Назад Светлина,Заврши Календарот,Недела Екранот,Нуркачот,Шок Отпорни,Светлечки Раце
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
8759G
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
21cm
Случај Дебелина:
12.5 mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Карневал
Стил:
бизнис
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
види мажи:
Часовници
relogio:
Автоматско Види
kol saati:
Horloges Mannen
Relogios:
Механички Часовници
relojes:
reloj hombre

Слични производи во категоријата