• Неодамнешно
  • -28 %
ПОБЕДНИКОТ Врвот Бренд на Луксузни Мажите Авто Механички Види Скелет Dial 3D Дизајн Нерѓосувачки Челик Рака Tachymetre Класичен Зглоб Часовници

ПОБЕДНИКОТ Врвот Бренд на Луксузни Мажите Авто Механички Види Скелет Dial 3D Дизајн Нерѓосувачки Челик Рака Tachymetre Класичен

DEN 1036.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


КАПКА БРОД & трговија на ГОЛЕМО Ние капка брод од речиси сите земји, можат да го поддржат обичај пакет & прилагодено ЛОГО. За најголемиот дел цел( на големо), може да се обезбеди изразат испорака, како DHL, EMS, FEDEX, итн. Ако имате види продавница или било канали, за да се продаваат часовници, добредојдени да биде нашиот мало & дистрибутер. ПЛАЌАЊЕ Плаќањето може привремено да се одржи & потврдена од страна на Aliexpress, плаќање нема да биде објавен до нас се додека не е потврдена. Ако вашата исплата не успеа, ве молиме промени платежна картичка. ИСПОРАКА на бродот на парцела непречено, ве молиме да го пополните полно име и точни детални адреса на англиски јазик!! ЦАРИНСКАТА ЗАДОЛЖЕН ИЛИ ДАНОЧНИ Ние ќе ниска прогласи вредност, да се избегне царинската полнење & данок. Нормално ние ги декларираат како "ПОДАРОК", физичко лице за физичко лице. Но, понекогаш царинската ние уште полнење вас, особено на Бразил, Саудиска Арабија, Русија. Во тој случај, Клиентот е одговорен за царинска контрола. ГАРАНЦИЈА Ние обезбеди 12 месеци гаранција само за движењето на види, не вклучувајќи додаток делови или haman сила штета . ПОВРАТНИ информации & ПРЕГЛЕД ве Молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Негативни преглед може да се направи не е добро да се реши проблемот! Вашата повратна информација & преглед значи многу за нас, тоа исто така, ќе значи многу за други клиенти! Споделување вашите моменти со phtos. Ние редовно ќе го испрати бесплатен примерок или подароци за среќа 5 ѕвезди рецензенти! ВОДООТПОРЕН ИНФОРМАЦИИ

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
42mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
ПОБЕДНИКОТ 233G
Функција:
Шок Отпорни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Материјал Функција:
Увезени оригиналната види движење, A-класа рака & случај материјал.
Изработка Функција:
Не-токсични вакуум цинк легура позлата.Делумно Рачно Производство.
Соработка Функција:
Може да се откажат превозот, може да прилагодено ЛОГО. Добредојдовте на трговците на мало & дистрибутери.
пакет функција:
Бесплатни види кутијата( види дизајн можат да бидат различни, соодветно).
Подарок & Употреба:
Идеален подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година,Карневалот Фестивал
Испорака Услуга:
Стандард бесплатен превозот ( ePacket & Изразат се поддржани).
Водоотпорен Информации:
Секојдневно водоотпорен ( освен ако не се посебно споменати како 3ATM водоотпорен).
Прирачник За Настава:
Механички се види потреби тресење & ликвидација на проектот(НЕ НАД ЛИКВИДАЦИЈА!).

Слични производи во категоријата