• Неодамнешно
  • -5 %
Zerosky Градите Масажа Електрични Вакуум аспирација cupping зголемување на Градите Уред Градите Пумпа Гради зголемување на Првенство за Жени

Zerosky Градите Масажа Електрични Вакуум аспирација cupping зголемување на Градите Уред Градите Пумпа Гради зголемување на Првенство

DEN 1882.00
DEN 1980.48

Количината на стоката
Това е достапна

Zerosky Градите Масажа Електрични Вакуум аспирација cupping зголемување на Градите Уред Градите Пумпа Гради зголемување на Првенство за Жени Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Примена на вакуум негативен притисок техника, тоа може да дишам автоматски и одржување на 35.0 KPA, ефикасно да се стимулира вроден и масти во градите и зголемување на млечна жлезда безбедно и здрава. Направени од високо квалитетен силикони и АБС материјал, удобно, кожата-пријателски, без мирис и не-токсични. Погоден за носене дизајн, лесен за употреба. Спецификација : Материјал : ABS + Силикони Боја : Како на сликата Купот Димензии : Дијаметар : Прибл. 10 cm Напојување : 4 * AAA батерии ( Не се вклучени) Пакувањето се вклучени :
1 x Градите massager

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Медицински Тематските Играчки
Големина:
1 pair
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
Zerosky
Материјал:
Медицинска пластика
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
yjhfyamq

Слични производи во категоријата