• Неодамнешно
12611 CMAM-IMPLANT01 Стоматолошки Модел Горниот Синус Лифт Имплант Вметнување Модел

12611 CMAM-IMPLANT01 Стоматолошки Модел Горниот Синус Лифт Имплант Вметнување Модел

DEN 1967.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте да контактирате со нас за понатамошни производи' детали.Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, може да бидат царинските давачки поради некоја земја е царинската политика . Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.Стоката ќе нареди ќе бидат испратени надвор во вториот работен ден по извршената уплата.
Купувачот ќе биде одговорна за целосната цена на издадени и се врати ако купите поради погрешното читање без комуникација.
ви благодариме за вашата помош повторно.
За време на Национален Празник (Септември. Начин на плаќање & Термин во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард , QIWI, Western Union , Маестро дебитна картичка , Web Money и банкарски трансфер , Paypal. (Превозникот треба да го исчистите обичаи. Ние не прифати било кој квалитет и по-продажба на одговорност за купување на нашите производи во други продавници.Ве молиме добро, истакна, Некои модели имаше некои меури во сокети на забите. 5star позитивни повратни информации со купувачот се покаже, ќе добие 2%исклучување, како попуст за следна цел!
тоа ќе ви помогне да добиете вашиот парцела побрзо!
Уживајте во вашата шопинг тука!
CMAM-IMPLANT01 Стоматолошки Модел Горниот Синус Лифт Имплант Вметнување Модел на Нашите високо квалитетни Горниот Синус Лифт Имплант Вметнување направени во Кина/CMAM.28~Октомври. Производителите понекогаш се прилагоди на податоци , непријатности известени поединечно . Слики и описи се за повикување само . Ние свечено изјавуваат : има само еден официјален продавница во сајт.Откако овој
се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако
одлагање да се случи поради одмор настани.)
* Здраво Клиенти од Чиле :
Ве молиме, напишете ја вашата CNPJ / JPF при донесувањето на плаќање. Доведе/Никел,Кадмиум слободни.
бидејќи формата на моделот нерегуларни, ќе има маргина на грешка во прирачникот за мерење. Ве молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување.

Клучни карактеристики

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
Број На Модел На:
CMAM-IMPLANT01
Бренд Име:
ENOVO
Место на Orgin:
Кина(CMAM)
НЕМА.:
12611
Напредни:
Absolure блискост до realoty
Гаранција:
1 години
Клучни зборови:
Имплант За Вметнување
Содржина:
Горниот Синус Лифт
Анатомија:
забен имплант.
Модел Материјал:
Квалитет Смола
Големина:
Life-size
Модел:
Maxillary имплант пракса модел

Слични производи во категоријата