• Неодамнешно
12565 CMAM-DENTAL06 Метални Заби Стоматолошки Ортодонтски Заби Typodont Модел

12565 CMAM-DENTAL06 Метални Заби Стоматолошки Ортодонтски Заби Typodont Модел

DEN 29663.52

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.)
Почитувани Клиенти :
ви благодариме за вашата цел и ве молиме целосна пополнете вашата точна адреса за испорака со пост код, мобилен телефон и личното име. Слики и описи се за повикување само .
Превозот Метод & Рок
1. (Превозникот треба да го исчистите обичаи. со почит,
Сузан Ву / Директор
=======================================================================================
Attatention за Посебни Барање за Русија / Чиле / Бразил Клиенти :
* Здраво Клиенти од руски :
Ве молиме, напишете вашето име и презиме при донесувањето на плаќање. Нашите медицински модел производи се услуга за повеќе од 20 земји и градови студент, медицинското училиште, болница, лекари на светот. Ве молиме контактирајте со нас однапред на поставување на својата цел ако сте ставање голем волумен цел или се со користење на брз превозот. 5star позитивни повратни информации со купувачот се покаже, ќе добие 2%исклучување, како попуст за следна цел!
тоа ќе ви помогне да добиете вашиот парцела побрзо!
Уживајте во вашата шопинг тука!
CMAM-DENTAL06 Стоматолошки Ортодонтски Заби Typodont Модел Кина Медицински Анатомски Модел Кина Медицински Анатомски Модел - Aliexpress Продавница Бр 316880, ние се отвори во Септември. Начин на плаќање & Термин во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард , QIWI, Western Union , Маестро дебитна картичка , Web Money и банкарски трансфер , Paypal.
ви благодариме за вашата помош повторно.Општите превозот времето е помеѓу 7-12 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. Нашиот главен производ : човечки скелет модел, човечки модел анатомија, huamn стоматолошки модел итн., овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите.
Купувачот ќе биде одговорна за целосната цена на издадени и се врати ако купите поради погрешното читање без комуникација.8) ќе наредени една по една по Октомври. Ве молиме Имајте во предвид : Поради неверојатниот квалитет и детали на моделот, изработка време на овој производ може да го надмине нашата нормална време во исполнување.

Клучни карактеристики

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
Број На Модел На:
CMAM-DENTAL06
Бренд Име:
ENOVO
НЕМА.:
12565
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Напредни:
Ортодонција Област
Гаранција:
1 години
Клучни зборови:
Оперативниот Модел На Вилицата
Содржина:
Горна Вилица и Долна Вилица
Анатомија:
вилицата модел
Забот Материјал:
Квалитет Смола
Големина:
Life size
Заби:
28 парчиња

Слични производи во категоријата