• Неодамнешно
  • -37 %
Вен Студент Бело Платно Чевли Дизајн Тигар Главата Оригинални Патики Високи Помош Платформа На Возилото Алкохол Espadrilles Рамен Plimsolls

Вен Студент Бело Платно Чевли Дизајн Тигар Главата Оригинални Патики Високи Помош Платформа На Возилото Алкохол Espadrilles Рамен

DEN 1482.00
DEN 2352.00

Количината на стоката
Това е достапна

На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Секој член на Wenartwork го сака животот, и животот е инспирација за нас да се создаде нов дизајн на чевли. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу. Луѓето кои купиле од нас користат овие рачно насликани чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Insole Материјал:
Латекс
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
NWS-P-115
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
тотем
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Бели Чевли Во Боја:
Бела
Големина Опција:
НИ на мажите големина
Моден материјал:
Strappy,чипка,се врзуваат
Пети Форма:
Круг Пети
Горната Висина:
Висок Врвот
Објектот:
Vulcanize Чевли
функција 1:
Дише Водоотпорен Antiskid
Карактеристика 2:
Сите натпревар,Плус Големина
Шема:
Тигар печатени

Слични производи во категоријата