• Неодамнешно
  • -37 %
Вен Запад Каубој Страна Се Насликани Vulcanize Чевли Мажите Ниска Револвер Рамно Дно Чисто Платно Патики Жените Алкохол Plimsolls Педалата

Вен Запад Каубој Страна Се Насликани Vulcanize Чевли Мажите Ниска Револвер Рамно Дно Чисто Платно Патики Жените Алкохол Plimsolls

DEN 2389.00
DEN 3792.00

Количината на стоката
Това е достапна

На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Елаборат дизајн
4. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина. Се впие чевли со вода;
2.
Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли. Се нацрта скица
2. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Луѓето кои купиле од нас користат овие чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Заврши
Бели Чевли
Детали за Чевли
Слики од Чевли
Чевли За Перење Вовед
1. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Insole Материјал:
Латекс
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Обвивка Материјал:
Платно
Број На Модел На:
NWS-372
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
тотем
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Бела
Големина Опција:
НИ на мажите големина
Моден материјал:
Strappy,чипка,се врзуваат
Пети Форма:
Круг Пети
Горната Висина:
Висок Врвот
Објектот:
Vulcanize Чевли
функција 1:
Дише Водоотпорен Мека Анти-Пропадна
Карактеристика 2:
Сите натпревар,Плус Големина,Пастирски
Шема:
Каубој коњ рака-насликани чевли платно

Слични производи во категоријата