• Неодамнешно
  • -40 %
Адвокатско Слободно Чевли 2018 Лето Мода Ткаенина Патики Чевли Вљубените Студенти Секојдневен Чевли На Човекот Дизајнер Унисекс Мали Димензии 36-44

Адвокатско Слободно Чевли 2018 Лето Мода Ткаенина Патики Чевли Вљубените Студенти Секојдневен Чевли На Човекот Дизајнер Унисекс

DEN 1283.00
DEN 2137.44

Количината на стоката
Това е достапна

И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО.
Повратни информации
1. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.
Среќен шопинг онлајн!
.
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи, ве молиме да се поврзете со нас. Проценето време на испорака :
(1) e Packet Обично Трае 5-15 Работни Дена (Не Вклучува Одмор И Викенд)
(2)За 7 до 30 работни дена да : Азија, Северна Америка; (Не Вклучува Одмор И Викенд)
(3)За 10 да 30 работни дена за да се : Европа, Среден Исток, Австралија; (Не Вклучува Одмор И Викенд)
(4)За 15 до 45 работни дена да : Јужна Америка, Африка. (Не Вклучува Одмор И Викенд)
Времето за испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
Враќање & Наплата
1. Ако има било каков проблем со нашиот производ, Можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.Евра големина е само за референца, Па ве молам само му верувате на вашиот метри должина. Купувачот е одговорен за сите трошоци accurred во процесот на враќање. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ние ќе им даде најдобра цена за вас.
Ние ја најде дека ако не постои кутија, чевли може да биде побрзо преку царина, па ние не ја испратите кутија. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес. Ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот.
Ако сеуште имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Превозот
1.Нога должина не е Insole Должина ! (Нога Должина Мерење Начин :
Големина На Табелата:
На пример, Ако нога должина големина е 25cm, тогаш треба да се избере НИ 8.
За нас
Нашата компанија е специјализирана во чевли производство и продажба, со многу години на индустријата искуство.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Бренд Име:
DEVOOM
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Pu
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Лето
Функција:
Хард-Носи,Дише
Број На Модел На:
201817007-170-валентин подароци
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Основни
Големина:
EUR Size 36,37,38,39,40,41,42,43,44
боја:
Црна,Сива,Розова,Црвена,Златна,Сребрена,Сина,Небото,Светло сина,Розово,Бело
Функција:
Носат-отпор,Мода
Пол:
мажите,машки, Унисекс чевли
Senson:
Пролет
Услуга:
Пад на превозот
Моден Елемент:
нови пристигнување 2018 чевли
Стил:
Моден Патики Чевли
Пета Тип:
Flatwith
Година:
Нови 2018

Слични производи во категоријата