• Неодамнешно
  • -45 %
Моден бренд Удобно Мажите Чевли се Лизга-на Цврсти Кожени Чевли Мажите Каузална Huarache Топла Продажба

Моден бренд Удобно Мажите Чевли се Лизга-на Цврсти Кожени Чевли Мажите Каузална Huarache Топла Продажба

DEN 1180.00
DEN 2146.08

Количината на стоката
Това е достапна

Моден бренд Удобно Мажите Чевли се Лизга-на Цврсти Кожени Чевли Мажите Каузална Huarache Топла Продажба
Стил : Мажите Секојдневен Чевли
Боја : кафена,црна,жолта
Горниот материјал : Mesh
Единствена Материјал : Гума
Сезона : Пролет,Есен
Големина : 38-44
Пакетот вклучува : еден пар на чевли (без кутија)
Како да се избере правилната големина : 1, на Нашата големина не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина! 2. Големината стандарди од различни земји и различни производители се различни, ногата должина е единствениот критериум за избор на големина. 3. Нога должина не е insole должина, и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално, Во должина > нога должина 4.Ве молиме мерка ногата должина внимателно. Метод се покажа на сликите подолу.
Ние не сме одговорни за било обичај должност, увоз доход, други царински давачки или застои предизвикани од обичајот.
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да трговија на големо.
Ако одберете Кина Пост.времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена, но може да биде повеќе од 30 работни дена, како што се лошите временски услови.
Ние ќе го испратите на следење на број по тоа се испрати и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
Ние прифаќаме Alipay(Зачувам услуга) тука, тоа е многу опасно за вас и нас.
Сите големи кредитни картички, Moneybooker, T/T, western union се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Број На Модел На:
мажите чевли
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Бренд Име:
MEIL
Шаблон Тип:
Геометриски
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Големина:
38,39,40,41,42,43,44
Чевли:
секојдневен чевли

Слични производи во категоријата