• Неодамнешно
  • -30 %
Мажите Секојдневен вистински Кожни Мокасини Црна Цврста Кожа Возење Moccasins Gommino се Лизга на Мажите Мокасини Чевли Машки Мокасини Голема Големина

Мажите Секојдневен вистински Кожни Мокасини Црна Цврста Кожа Возење Moccasins Gommino се Лизга на Мажите Мокасини Чевли Машки

DEN 923.00
DEN 1318.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
Љубов Myun
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Чевли Тип:
Основни
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа,Водоотпорен
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
97
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли

Слични производи во категоријата