• Неодамнешно
  • -10 %
Мажите бели чевли со висока им помогне на корејската верзија на хип хоп чевли 2018 хит боја топла пролет нова мода за мажи секојдневен чевли големина 39-44

Мажите бели чевли со висока им помогне на корејската верзија на хип хоп чевли 2018 хит боја топла пролет нова мода за мажи секојдневен

DEN 1032.00
DEN 1146.72

Количината на стоката
Това е достапна


1.100% сосема нов 2. Боја : црна,бела,жолта 3. Големина : Големина 38-44.у 0-2 cm грешка прирачник за мерење 4. Пакување : brand new unpackaged чевли 5. Ве молиме одберете ја големината според должината на вашите нозе (не изберете големина во зависност од вашата земја е вообичаена големина!) 6. (Не вистинската големина на сад) Само промена на големината на Кина според нашите правила. На чевли е означен со соодветните CN големина или нога должина. 7. Поради различни екранот и снимање агли, тоа може да биде малку поинаков од реалните монитор во боја. Важно Noctice Pls изберете чевли големина се однесуваат на НОГАТА ДОЛЖИНА . Нога должина не е insole должина Нога должина не е outsole должина Нога должина НАС Големина 6.5 = CN Големина 39 = ЕВРА Големина 39 = Нога должина 24.5 CM НИ Големина 7 = CN Големина 40 = ЕВРА Големина 40 = Нога должина 25 CM НИ Size 8 = CN Големина 41 = ЕВРА Големина 41 = Нога должина беа 25,5 СМ НАС Големина 8.5 = CN Големина 42 = ЕВРА Големина 42 = Нога должина 26 CM НИ Големина 9.5 = CN Големина 43 = ЕВРА Големина 43 = Нога должина 26.5 CM НИ Големина 10 = ДОН Големина 44 = ЕВРА Големина 44 = Нога должина 27 CM

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
39, 40, 41, 42, 43, 44
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Број На Модел На:
20180310003
Функција:
Водоотпорен,Висина, Зголемување На
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Mesh
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Dwayne
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Ткаенини

Слични производи во категоријата