• Неодамнешно
  • -25 %
Нови 2018 Фитнес Мажите Долг Ракав Поставува Класичен Компресија Маици + Leggings База Слој Crossfit Облека ММА Одговара Брзо Сушење

Нови 2018 Фитнес Мажите Долг Ракав Поставува Класичен Компресија Маици + Leggings База Слој Crossfit Облека ММА Одговара Брзо

DEN 756.00
DEN 1007.52

Количината на стоката
Това е достапна

*За Објект : Име : Нови 2018 Фитнес Мажите Долг Ракав Поставува Класичен Компресија Маици + Leggings Големина : Азија големина S-XXXL Боја : 6 бои Материјал : Полиестер, spandex Тип : Компресија на Пристигнување : 2018 пролет Функција : Дише, Брз сува, компресија на Големо : Поддршка, Фабрика derect продажба
*За Пакет : Компресија поставите*1 сет Случаен мал подарок
Купувачот мора да го прочитате : 1. Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи - за да се Регистрирате Пост Mail /Aliexpress Превозот, ако производите не пристигне во 60 дена , - за Обичните Мал Пакет(поголемиот дел е бесплатен превозот),ако производите не пристигне во 80-90days , ве Молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или наплата. 2. Русија/Украина Купувачот - Бидејќи на руската/Украина политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 3. Боја - Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи. 4. Царински Даноци - Да се избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска од освен голема количина цел. 5. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде сугестии за подобрување на нашите зедницата и производи. 6. Кога се прима,ве молиме :

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Шема
Стил:
Normcore/Минималистички
Бренд Име:
KHADGAR
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Од Страна Должина:
Панталони
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Полиестер+Spandex
Материјал:
Полиестер
Име:
Нови 2018 Фитнес Мажите Долг Ракав Поставува Класичен
Големина:
Asian size S-XXL
боја:
6 бои
Пол:
Машки
пристигнување:
2018 пролет
Стил:
Фитнес Поставува
Функција:
Дише, Брз Сува, Компресија
оригиналниот:
Кина
Трговија на големо:
Yes
Dropshipping:
Поддршка

Слични производи во категоријата