• Неодамнешно
  • -40 %
Адвокатско Тренерки Поставите 2018 Пролет, Есен Нова Мода Печати Плус Големина Песна Одговараат Мажи Јакна+Панталона Sweatsuit 2 Парче Сет Mens Облека

Адвокатско Тренерки Поставите 2018 Пролет, Есен Нова Мода Печати Плус Големина Песна Одговараат Мажи Јакна+Панталона Sweatsuit

DEN 2445.00
DEN 4075.20

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте во мојата продавница Ако ви се допаѓа и не брзаат да купат еден производ, ве молиме да го соберат, ќе имаме поврзани со преференцијални активности
Големина(cm) Рамо Биста Врвот Должина на Ракав Должина Хип Половината Панталона Должина L 45 106 65 66 104 100 96 XL 46 110 67 68 108 104 98 2 XL 47.5 114 69 70 112 108 101 3 XL 49 118 71 71 116 112 103 4 XL 50.5 122 73 72 120 116 105 5 XL 52.5 128 74 73 126 123 107 6 XL 54 134 74 75 132 128 109 7 XL 56 140 76 74 138 133 110 8 XL 58 146 77 74 142 138 111 Поради прирачник за мерење на различни начини, има 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Од Страна Должина:
Панталони
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ToLugui
Материјал Состав:
Памук, Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Декорација:
Цвеќиња
feature1:
Мажите спортски
feature2:
Мажите пот одговараат на
Feature3:
машки тренерки
боја:
Црна,Сина,Сива
Голема Големина:
L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL,7XL,8XL

Слични производи во категоријата