• Неодамнешно
За 697289-001 697289-003 700624-001 700624-501 700624-601 систем плоча, целосно тестирани

За 697289-001 697289-003 700624-001 700624-501 700624-601 систем плоча, целосно тестирани

DEN 5904.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако вие не го прифатите, немојте да се направи нарачка. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот / мало пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт). MLLSE е нашата компанија бренд. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише.
За 697289-001 697289-003 700624-001 700624-501 700624-601 систем плоча, целосно тестирани
. Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата. Ние ќе се отстранат кога ќе пратите пратката. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една. Батеријата е забрането објект во пратката. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.
Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација.

Клучни карактеристики

Чипсет:
intel QM67
Тип Socket:
LGA1150
Број На Модел На:
697289-001 697289-003 700624-001 700624-501 700624-601
Пристаништа:
Ethernet
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
MLLSE
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Пакет:
No
Примена:
Десктоп
чипови:
Други
Тип Socket:
Други
Меморија Тип:
Други

Слични производи во категоријата